O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Stoiczkow, Xavi
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 24 lat

Statystyki

  • Dni w serwisie 4732
  • Liczba komentarzy 70
  • Polecenia 46

Komentarze

1

A no to jest trochę dziwne, że to jest nagroda INDYWIDUALNA dla piłkarza, a nie dla drużyny. Jasne, że trofea są ważne i podnoszą prestiż zawodnika. Ale czy na tych dwóch turniejach Ronaldo był najlepszym piłkarzem, zwłaszcza w finałach... Mam wątpliwości, ale to oczywiście moje prywatne zdanie. Natomiast zgadzam się co do Bale'a. Kluczowa postać w drużynie klubowej jak i reprezentacji.

0

Oczywiście godnym pogardy są takie gierki, ale popatrzmy na to z innej strony. Real zaoferował Granadzie premię jeżeli wygrają. I co z tego? Gdyby nie to to Granada się położy, nie będzie walczyć, wyjdzie i będzie gratulować Barcelonie? Czy nawet jeżeli poszło takie zdanie to to coś tak na prawdę zmieni? A jeszcze z innej strony: czy ktoś nie rzuci sugestią że to Barca kontaktowała się z Granadą żeby "lekko" sobie odpuścili? I co w teorii miało by większe znaczenie? Prośba o zagranie najlepiej jak się umie czy prośba o odpuszczenie? I co bardziej karygodne? Analogicznie: dlaczego nie sugerować kontaktu Barcelony z Deportivo, aby ci rzucili wszystko co potrafią na boisko, aby Barca nie musiała być tak bardzo zależna od swojego meczu? Szczerze to nie wierzę żeby ktokolwiek po co ktokolwiek się z Granadą kontaktował. Granada i tak będzie mega zmotywowana. Gra z wielką Barceloną, jej postawa zadecyduje o mistrzostwie, mogą na chwilę wyjść na pierwsze strony gazet. Jeżeli już, to bardziej uwierzyłbym w kontakt między poszczególnymi zawodnikami Barcy. Aby wybić ich z rytmu, w sumienie wiem po co... Wszystko to gdybania, podkręcanie atmosfery a prawda jest taka, że prawdziwy mistrz musi wygrywać wszystko co potrzeba, każdy będzie walczył i kto by mistrzostwa nie zdobył punkty wskazują że po prostu na to zasłużył. Bez względu na styl.

0

Tak się zwyczajowo mówi po śmierci sportowca. Bo raczej zwycięsko z tego pojedynku nie wyszedł... I owszem walczył za co chwała mu, ale no cóż.... finał jest smutny.

1

RIP Johan... :(

0

no cóż, przegrał jednak ten mecz....

Zobacz wszystkie

6

I tutaj jest prawdziwa magia futbolu :) Sport i człowieczeństwo ponad wszystko :)

5

Serce mówi Messi. Ale byłoby to niesprawiedliwe... Patrząc na jakość gry, kto ile daje drużynie i co w zeszłym roku osiągnął bezapelacyjnie wygrać powinien Neuer.

4

I bardzo dobrze! Jak od 70 minuty gra się jakby było ze 3:0 to tak się to kończy. Piętki, rozegrania w polu karnym zamiast huknąć na bramkę. Mecz pod kontrolą, z przewagą i strata punktów przez ignorancję. I bardzo dobrze. Na pobudkę że jeszcze nikt nic nie wygrał.

3

Jakoś dalej to do mnie nie dociera. Mnóstwo ludzi umiera, ale jakoś wyjątkowo mnie to dotknęło... RIP Tito.....

3

Powtórzę jeszcze raz to co napisałem wcześniej (sorki). Ja ma co do tego mieszane uczucia. Z jednej strony rozumiem gwiżdżących (niepodległość itd) . A oburzenie na sytuację jest naiwne bo można było się tego spodziewać. Z drugiej strony każdy wiedział że będzie dym i będą kary a i tak swoje. Czy większym strzałem w pysk nie byłoby np. głośne klaskanie na hymnie. Każdy wiedział by że to sarkazm a nikt by nie zarzucił że świadomie zhańbili hymn. Czasami taka szpilka poprzez inteligencję jest bardziej bolesna niż coś czego każdy się spodziewał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?